Tunceli Valimiz Sayın Tuncay SONEL’i Ziyaretimiz

Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanımız Halil İbrahim Dİ̇NÇEL Beyefendi ve Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanımız / Grup Başkanımız Ebru BEKEN DİNÇEL Hanımefendi ; Sayın Halil İbrahim DİNÇEL’in de Can Dostu olan, Tunceli Valimiz Sayın Tuncay SONEL Beyefendiyi makamında ziyaret ettiler.

Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanımız Halil İbrahim Dİ̇NÇEL Beyefendi ve Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanımız / Grup Başkanımız Ebru BEKEN DİNÇEL Hanımefendi ; Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığından Karaman Cumhuriyet Başsavlığına atanan Behçet İŞLEK Beyefendi ile birlikte bölge hakkında istişarelerde bulundular.

Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanımız Halil İbrahim Dİ̇NÇEL Beyefendi ve Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanımız / Grup Başkanımız Ebru BEKEN DİNÇEL Hanımefendi ; Aslen Adanalı olan Tuncay SONEL Valimize misafirperverliğinden, Tekne turundan İzzet ve ikramlarından ziyadesiyle memnun kaldılar.

Sayın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve Grup Başkanımız Ebru BEKEN DİNÇEL “İklimi soğuk Tunceli’ye Adana’nın hem yiğitliğini hem sıcaklığını getirmiş Sayın Valimiz. Tunceli’ye yaptığı hizmetleri yerinde gördük. Allah kendilerinin yokluğunu göstermesin.” dedi.


Nova Medya Grup

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmadı.